5 powodów dla których realizujemy Dezolację.

Przede wszystkim, jako twórcy filmowi, chcemy podjąć próbę przywrócenia z niebytu kina fantastycznego w Polsce. To może się udać tylko wspólnymi siłami i przy Waszym wsparciu. Zrobienie Dezolacji to pierwszy krok w tym kierunku.

Po drugie, chcemy zobaczyć, czy da się razem z Wami zrobić film. Film w którym weźmiecie udział, nie tylko jako wspierający, ale także m.in. jako epizodyści. DEZOLACJA ma szanse powstać tylko wspólnymi siłami.

Po trzecie, chcemy pokazać, że piękno tkwi również w rozpadzie. Wielu osobom wydaje się, że opuszczone budynki szpecą krajobraz. My wiemy, że jest inaczej i chcemy to pokazać.  A Górny Śląsk i Zagłębie to wymarzone miejsce na realizację takiej produkcji.

Po czwarte, chcemy zwrócić uwagę, że jak bardzo ważne jest to co zostawiamy po sobie. Jakie wartości i ideę przekażemy następnym pokoleniom. Szczególnie teraz, gdy tak wiele rzeczy jest relatywizowane i zaciera się różnica między kłamstwem i prawdą.

Po piąte, chcemy się wzajemnie od siebie uczyć i rozwijać. Dzięki temu, kolejne nasze filmy mają szanse być coraz lepsze. A może kiedyś na festiwalu filmowym w Gdyni będziemy mogli serdecznie podziękować Wam za wsparcie okazywane od samego początku… kto wie ;-).